آزمایشگاه آنالیز رادگستر جزو برترین آزمایشگاه های اصفهان و سطح کشور دارنده گواهینامه ISO17025 میباشد. آزمایشگاه رادگستر واقع در اصفهان با ارایه خدمات بی نظیر با دستگاه های پیشرفته ( hightech ) است. خدمات آنالیز مواد غذایی رادگستر اصفهان شامل موارد زیر میباشد.

موارد آزمایشگاه آنالیز

آزمایشگاه آنالیز مواد غذایی
آزمایشات قابل انجام در مجتمع آزمایشگاهی رادگستر اصفهان شامل آزمایش
 • انواع عسل
 • آزمایش کنسورها
 • آزمایش بر روی عرقیجات
 • آزمایش و آنالیز بر روی تن ماهی
 • آزمایش و آنالیز انواع تنقلات (پفک ٬ کیک ٬ بسکوییت و…)
 • آزمایش و آنالیز انواع چاشنی ها ( رب گوجه ٬ ترشی و …‌)
 • آزمایش و آنالیز انواع صیفی جات و سبزی جات ( فلفل دلمه ای و ….)
 • آزمایش و آنالیز انواع گوشت سفید و قرمز ( ماهی ٬ گوسفندی ٬ مرغ و…)
 • آزمایش و آنالیز انواع فراورده های گوشتی ( سوسیس ٬ کالباس ٬ همبرگر و …)
 • و هرگونه ماده غذایی فراوری شده یا ارگانیک

آزمایشگاه آنالیز رادگستر اصفهان دارای بخش های بیشماری از جمله

 • بخش آزمایشگاه آنالیز کشاورزی
 • بخش آزمایشگاه شیمی
 • بخش دستگاهی
 • بخش مولکولی
 • بخش میکروبی
 • بخش سرولوژي و …
خدمات کامل آزمایشگاه تست مواد غذایی ما، ارائه نتایج با کیفیت با خدمات بی نظیر.

تشخیص عسل طبیعی

رادگستر معتبر ترین آزمایشگاه آنالیز مواد غذایی در ایران و اصفهان

رادگستر پیشرو در خدمات آزمایش، پشتیبانی و توسعه غذا، خوراک و مکمل است. چه تامین کننده، پردازنده، تولید کننده، بسته بندی، توزیع کننده یا خرده فروش باشید، می دانیم که سود شما به خدمات برتر شرکای صنعتی شما بستگی دارد.
دانشمندان ما کارشناسان پیشرو در صنعت هستند که تجربه گسترده ای برای ارائه نتایج با بالاترین کیفیت دارند. با تمرکز شدید بر روش های تحلیلی، کارکنان ما با تیم شما همکاری می کنند تا راه حل های آزمایش علمی را برای محصولات شما ایجاد کنند که از استانداردهای کیفیت فراتر می رود. ما راه حل های یکپارچه ای ارائه می دهیم که کل چرخه عمر محصولات شما را در بر می گیرد.
رادگستر خدمات آزمایش، مشاوره و توسعه را از مفهوم تا تجاری سازی ارائه می دهد، از جمله اصالت، شناسایی، تغذیه، تجزیه و تحلیل آلاینده ها، تست ایمنی مواد غذایی، ارزیابی ماندگاری و آموزش.
تلاش برای تعالی بخشی از DNA ماست. شبکه جهانی ما متشکل از تیم‌های متنوعی از دانشمندان برجسته است که طیف گسترده‌ای از منابع، تجربه و تخصص را ارائه می‌کنند که مشتریان ما را قادر می‌سازد محصولات نوآورانه، پایدار و ایمن را سریع‌تر به بازار عرضه کنند. چه در حال انجام آزمایش محصولات غذایی، مکمل‌های غذایی، مواد تشکیل دهنده، عصاره‌های گیاهی، محصولات OTC بهداشت مصرف‌کننده، خوراک دام، نوشیدنی‌ها یا مواد گیاهی شما باشیم، دانشمندان ما دارای تخصص فنی، ابزارآلات پیشرفته و منابع هستند. نتایج قابل اعتمادی را به شما ارائه می دهد که می توانید به آن اطمینان داشته باشید.

آنالیز بقایای محصولات غذایی

تجزیه و تحلیل باقی مانده در مواد غذایی
رادگستر دارای ابزارهای آزمایشگاهی پیشرفته و بسیار حساس و تخصص استثنایی برای تشخیص مطمئن مواد و باقی مانده های نامطلوب در محصولات غذایی است. ما می توانیم ایمنی محصولات شما را از نظر آلرژن ها، باقیمانده آفت کش ها، فلزات سنگین، دیوکسین ها یا سایر آلاینده ها آزمایش کنیم. برای آزمایش‌هایی که برای عرضه محصول مورد نیاز است، در صورت درخواست، یک سرویس سریع ارائه می‌کنیم. اندازه و ظرفیت‌های ما به ما این امکان را می‌دهد تا در شرایط بحرانی، پشتیبانی حرفه‌ای و ظرفیت‌های تحلیلی/اندازه‌گیری رایگان را به مشتریان عادی ارائه کنیم.

آنالیز انواع چربی و روغن در آزمایشگاه رادگستر

روغن ها و چربی های مختلف محصولات چرب، چربی ها و روغن ها در آزمایشگاه ویژه ما در روتردام تجزیه و تحلیل می شوند. به لطف تخصص ویژه آزمایشگاه، ما می‌توانیم نمونه‌هایی را از سراسر جهان از نظر کیفیت و ناخالصی‌ها (حداکثر محتوای قانونی، اسیدهای چرب، ویتامین‌ها و …) آزمایش کنیم. با اتصال خوب به بندر روتردام، بارهای کشتی را می توان در عرض چند ساعت آزمایش کرد.

طیف تحلیل ما

تجزیه و تحلیل چربی ها و روغن های خوراکی، آجیل و ادویه جات ترشی جات، یعنی در درجه اول تضمین کیفیت و بازارپذیری این مواد اولیه است.
آزمایشگاه ما برای نمونه برداری برای تجزیه و تحلیل آفلاتوکسین و آماده سازی نمونه برداری از دانه های روغنی معتبر است.

آزمایشگاه آنالیز رادگستر اصفهان می تواند آزمایش های زیر را انجام دهد، به عنوان مثال:

روغن ها و چربی ها برای رنگ، محتوای اسیدهای چرب، آفت کش های باقیمانده، ارزش ید، ارزش پراکسید و دیوکسین
آجیل برای مایکوتوکسین ها، ظاهر، اندازه، محتوای روغن و طعم
ادویه جات برای محتوای PAC، آفلاتوکسین ها، تبخیر روغن و میکروبیولوژی